Treći razred školske 2020/21. godine

 

Automehaničar - Odjeljenski starješina: Dijana Lazić, prof.
  1. Vrejić Dalibor
  2. Grković Mihail
  3. Ignjatić Danijel
  4. Jungić Damjan
  5. Krupljanin Bojan
  6. Lazić Nikola
  7. Ličinar Mirko
  8. Malić Marko
  9. Milanović David
  10. Mihajlović Ognjen
  11. Novaković Milan
  12. Stojković Marko
  13. Ćosić Pavle
  14. Grumić Tea
Mašinski tehničari - Odjeljenski starješina: Marijana Đukarić, prof.
  1. Antonić Danijel
  2. Basurić Danijel
  3. Blagić Filip
  4. Brković Dijana
  5. Vasić Ognjen
  6. Vidović Filip
  7. Vujić Radiša
  8. Vučić David
  9. Grabovac Marko
  10. Ignjatić Darko
  11. Ilić Stefan
  12. Jevtić Stefan
  13. Josipović Ognjen
  14. Krejić Maja
  15. Leščešin Marko
  16. Ljuboja Marko
  17. Ljubojević Miodrag
  18. Marčetić Milan
  19. Milanković Dragomir
  20. Mihaljčuk Igor
  21. Oljača Ilija
  22. Pelengić Dragan
  23. Porobić Sanel
  24. Stojisavljević Srđan
Treći gimnazije - Odjeljenski starješina: Julija Ugren, prof.
  1. Adamović Tijana
  2. Vrhovac Milica
  3. Glumac Jovana
  4. Davidović Sara
  5. Dumonić Zorana
  6. Đurić Elena
  7. Ljubojević Anamaria
  8. Ljubojević-Ražić Milenko
  9. Malešević Bojan
  10. Miletić Olja
  11. Milinčić Žana
  12. Momić Vladimir
  13. Nuždić Marija
  14. Pantelić Dragana
  15. Pančić Luka
  16. Perić Zoran
  17. Petković Jelena
  18. Popović Đorđe
  19. Savić Milica
  20. Savić Stefan
  21. Skrobonja Anja
  22. Stanišljević Anđela
  23. Tomić Stefan
  24. Ugren Luka
  25. Čekić Gabrijela
  26. Šarić Konstantin
Ekonomski tehničari - Odjeljenski starješina: Lela Bakić, prof.
  1. Barašin Slobodan
  2. Božić Nikolina
  3. Vukić Bojana
  4. Vukota Jovana
  5. Dabić Darija
  6. Dragojević Danela
  7. Đurić Ivona
  8. Zrnić Branislav
  9. Jeličić Nemanja
  10. Knežević Aleksandra
  11. Kovačević Mihajlo
  12. Lakić Teodora
  13. Ljubojević Željka
  14. Mačković Nikolina
  15. Milijašević Nataša
  16. Mujičić Evelina
  17. Pejaković Bojana
  18. Prelić Đorđe
  19. Savić Anastasija
  20. Savić Vesna
  21. Savić Slobodanka
  22. Ugren Željana
  23. Šarić Anđela
  24. Školnik Nikolina
Ugostitelji - Odjeljenski starješina: Maja Mojević, prof.
  1. Vidović Milica
  2. Vujanović Nataša
  3. Dobrnjac Kristijan
  4. Dumonić Đorđe
  5. Vukić Jovanka
  6. Kežić Dario
  7. Kežić Dejan
  8. Skrobonja Andrej
  9. Milašinović Tamara
  10. Nuždić Dajana
  11. Ignjatić Danijela
  12. Džaferović Robert
  13. Ćosić Sandra
  14. Railić Ivana
  15. Šašić Dragana