Održano školsko i regionalno takmičenje iz odbojke

U srijedu 22.3.2017. godine održano je školsko takmičenje u odbojci. Na osnovu rezultata izabrane su dvije postave koje su učestvovale na regionalnom takmičenju održanom u Gradišci 28.3.2017. godine. Učestvovale su jedna muška i jedna ženska ekipa naše škole. Muška ekipa je nastupila u sljedećem sastavu: Živojin Suvajac, Đorđe Vujić, Stefan Dević i Mladen Škrbić iz II2 gimnazije, Marko Škrbić, Siniša Gligorić, Danijel Rajić i Igor Nježić iz IV1 gimnazije, Marko Gačić iz IVet, Nebojša Rajić i Milan Živanić iz I2 gimnazije i Sergej Ljubojević iz IV2 gimnazije. Ženska ekipa nastupila je u sastavu: Elena Đurđević i Teodora Lakić iz I2 gimnazije, Violeta Pantelić iz Iet, Sonja Stojičević, Andrea Ivanović, Irina Ivanović i Isidora Cvijetić iz II1 gimazije, Anja Miletić, Mia Milanković i Darija Milanović iz II2 gimnazije, Ivana Mihaljčuk i Sanja Suvajac iz IIIet. Profesor koji je vodio mušku ekipu bio je Zoran Dumonić, dok je žensku ekipu vodila profesorica Luja Jungić. „Smatram da su se obje ekipe pokazale u najboljem svjetlu, ali se još intenzivnije pripremamo za narednu godinu. Zadovoljni smo organizacijom i gostoprimstvom, mada je jedina zamjerka odsustvo liječničkog osoblja“, izjavila je profesorica Luja Jungić.

Učenici su zadovoljni što su imali priliku učestvovati na ovakvom takmičenju i nadaju se da će naredne godine ostvariti i bolje rezultate.

Andrea Ivanović, II1