Odgođen Dan sporta

Dan sporta koji je planiran za 21. april se neće moći održati zbog loših vremenskih uslova. Naime, u našoj školi je tradcija da se u aprilu svake godine održi  Dan sporta, koji uključuje istrčavanje proljećnog krosa i turnir u malom fudbalu.

Učenici će biti obaviješteni o datumu održavanja Dana sporta, koji će biti određen dogovorom na sjednici.

Sutra, 21. aprila učenicima će biti održana redovna nastava po rasporedu od petka, a obilježiće se i Dan otvorenih vrata. Od 10.00 časova će biti održana promocija fakulteta za maturante. Osnovcima će od 10:30 biti predstavljena zanimanja koja će  moći upisati u narednoj školskoj godini u našoj školi pri čemu će istovremeno organizovano po grupama obići prostorije škole.

Andrea Ivanović, II1 gimnazije