Obavještenje o održavanju pripremne nastave na Mašinskom fakultetu

Mašinski fakultet u Banjoj Luci će organizovati on-line pripremnu nastavu iz matematike za upis na prvu godinu prvog ciklusa studija.

Učenici završnih razreda srednje škole koji su zainteresovani za studiranje na Mašinskom fakultetu u Banjoj Luci, mogu da pošalju osnovne podatke o sebi (ime i prezime, naziv srednje škole koju završavaju i svoju e-mail adresu) na e-mail pripremna.nastava@mf.unibl.org a dodatne informacije o Fakultetu i o upisu na Fakultet mogu naći na internet stranici fakulteta ili pozivom na broj 051/433-030 (studentska služba), kao i na Instagram i Facebook profilu Mašinskog fakulteta.

Informacije o početku i terminima održavanja pripremne nastave kao i LINK preko koga mogu pratiti nastavu prijavljeni učenici će dobiti na dostavljenu e-mail adresu.