naslovna

Najava za DAN SPORTA

Sutra, u petak 20. aprila, je prema kalendaru rada škole planiran DAN SPORTA i to je za učenike i nastavno osoblje radni nenastavni dan. Aktivnosti oko pripreme i održavanja prolјećnog krosa na DAN SPORTA u petak će početi prema protokolu od 7.30 časova održavanjem ČOS-a u učionici za svako odjelјenje. Odjelјenjske starješine će sa svojim odjelјenjima do 7.45 u učionicama podijeliti učenicima ovjerene listiće, zapisati odsutne i objasniti im redoslijed i rute trčanja. Poslije održanog krosa i doručka od 1030 časova biće održana sportska takmičenja u malom fudbalu za momke na igralištu škole, te takmičenje u odbojci za djevojke u sportskoj sali. Najbolje ekipe će osvajanjem prvog mjesta  za svoje odjeljenje biti nagrađene tortom.