Humanitarna akcija „Jedan slatkiš, jedno dijete“

Nevladina organizacija „Milenijum“, u saradnji sa U.G. „C.E.Z.A.R.“, Centrom za socijalni rad, Crvenim krstom Opštine Srbac i Savjetom učenika CSŠ „Petar Kočić“ ove godine po četrnaesti put tradicionalno organizuje humanitarno-volontersku akciju „Jedan slatkiš, jedno dijete“.

Cilj akcije je prikupljanje slatkiša, te pakovanje i podjela novogodišnjih paketića za djecu iz socijalno ugroženih porodica.

Akcija se realizuje  u decembru ove godine, na području opštine Srbac. U školama na našoj opštini, državnim ustanovama i privatnim prodavnicama su postavljene kutije u koje građani mogu staviti slatkiše.

Budite i Vi ove godine Deda Mraz i uljepšajte praznike onima kojima je to najpotrebnije. Uključite se u akciju „Jedan slatkiš, jedno dijete“.