Odb

Gimnazijalci organizuju humanitarni turnir u odbojci za Natašu Davidović

Dana 31.03.2018. godine u sportskoj dvorani u Srpcu sa početkom u 17 časova II1 i II2 razred gimnazije organizuju humanitarni turnir u odbojci s ciljem prikupljanja novčanih sredstava za pomoć u liječenju Nataše Davidović iz Srpca.

Na ovaj humanitarni turnir mogu se prijaviti ženske i muške ekipe sa članovima starijim od 2003. godišta. Maksimalan broj ekipa za prijavu je 16. Svaka ekipa može prijaviti maksimalno osam igrača, a minimalno pet. Kotizacija po ekipi je 15 KM, a ulaznica za gledaoce je 2 KM.

Ekipe se mogu prijaviti putem kontakt forme na internet stranici škole na ovom LINKU ili kod učenika organizatora: Momčila Milijaševića na broj telefona (065/414-520) i Isidore Tatić na broj telefona (066/496-290). Krajnji rok za prijavu ekipa je 27.3.2018. godine.

Odvijanje turnira će biti  upotpunjeno kulturno-zabavnim programom. Ovim putem pozivamo sve naše sugrađane da podrže još jedan human gest naših srednjoškolaca i svojim dolaskom i učešćem pomognu u prikupljanju sredstava za Natašino liječenje.

Andrea Ivanović III1 gimn.