Drugi razred školske 2020/21. godine

Drugi jedan gimnazije - Odjeljenski starješina: Luja Jungić, prof.
  1. Andrić Marijan
  2. Bajić Vuk
  3. Barašin Mihaela
  4. Vujinović Vukašin
  5. Vujičić Jovana
  6. Grabić Jovana
  7. Grković Milana
  8. Ljubojević Jelena
  9. Martić Dejan
  10. Nikolić Nina
  11. Pantelić Nenad
  12. Pantelić Nikolina
  13. Petković Tamara
  14. Radonić Tijana
  15. Sančanin Višnja
  16. Trivunić Kristina
  17. Šikman Anastasija
  18. Škeljić Danijela
Drugi dva gimnazije - Odjeljenski starješina: Nevena Stamenić, prof.
  1. Balaban Ognjen
  2. Božić Dragutin
  3. Vranić Valentina
  4. Vujić David
  5. Vučić Aleksandar
  6. Drinić Aleksandra
  7. Jovičić Minja
  8. Lepir Sanja
  9. Lepir Teodora
  10. Majstorović Tamara
  11. Medić Miloš
  12. Milanković Nina
  13. Milutinović Nikolina
  14. Obad Nina
  15. Rakić Elena
  16. Stojković Suzana
  17. Strahinjić Anja
  18. Tesla Branka
  19. Šarić David
Ekonomski tehničari/Bankarski tehničari - Odjeljenski starješina: Boro Mihajlović, prof.
  1. Balaban Teodora
  2. Vujinić Milan
  3. Vukašinović Jelena
  4. Ignjatić Luka
  5. Kasagić Lenka
  6. Knežević Nikola
  7. Mikić Nemanja
  8. Miladić Nebojša
  9. Nožanić Leontina
  10. Pejaković Tamara
  11. Tatomir Olja
  12. Šelehijević Mladen
  13. Brković Dijana
  14. Grumić Dajana
  15. Gužvić Sara
  16. Dumonić Violeta
  17. Kljajčin Irina
  18. Milašinović Maja
  19. Milašinović Dragan
  20. Nikolić Ivana
  21. Ožegović Nikola
  22. Cvijetić Nikolina
  23. Cvijić Milica
Ugostitelji - Odjeljenski starješina: Vesna Sovilj, prof.
  1. Vučenović Zdravko
  2. Vučenović Smiljka
  3. Gvozdić Nedjeljko
  4. Dragosavljević Dalija
  5. Drinić Mirjana
  6. Žujić David
  7. Jakšić Radovan
  8. Mitrić Živko
  9. Mitrić Mladen
  10. Mitrić Slaviša
  11. Miškić Anđela
  12. Nezirović Selma
  13. Novaković Milan
  14. Panić Jovana
  15. Ros Emina
  16. Stojković Dejana
  17. Todić Luka
  18. Trninić Svetlana
  19. Cvijić Dijana
  20. Cvijić Jovana
Obrađivač metala rezanjem - Odjeljenski starješina: Maja Karan, prof.
  1. Bjelonić Stefan
  2. Brković Milan
  3. Vujinović Ilija
  4. Vujičić Nemanja
  5. Gogić Ilija
  6. Grgec Luka
  7. Gudalović Dario
  8. Ilić Dejan
  9. Jurišić Aleksandar
  10. Kojadinović Milanko
  11. Krejić Miloš
  12. Ljubojević David
  13. Milanković Srđan
  14. Novaković Miloš
  15. Novaković Miroslav
  16. Savić Vasilije
  17. Sjenica Vedran
  18. Sulema Sergej
  19. Ćosić Stefan