Organizacija i protokol za Dan sporta 22.4.2016. godine

U petak, 22. aprila 2016. godine, održaće se Dan  sporta. Aktivnosti oko pripreme i održavanja proljećnog krosa počeće u 7.30 časova kada će biti održan ČOS za svako odjeljenje. Odjeljenjske starješine će u svojim odjeljenjima do 7.45 časova u kabinetima podijeliti učenicima ovjerene listiće i objasniti im redoslijed i rute trčanja. Kros će biti izveden u osam kategorija, i to četiri trke za učenice IV, III, II i I razreda, pa zatim za učenike IV, III, II i I razreda. Inicijativom Savjeta roditelja najboljim učesnicima će donatorskim sredstvima biti obezbijeđene vrijedne nagrade.

Za osvojena prva mjesta nagrade su 8 trenerki, za drugoplasirane učenike sportske patike i trećeplasirane po majica i sportski parfem. Nagrade za ovo, kao i sva ostala takmičenja na kojima su ove godine naši učenici osvojili zapažene rezultate će biti uručene na dan dodjele diploma maturantima (20. juna 2016. godine). Poslije održanog krosa na terenu za mali fudbal će biti održan turnir. Od 11.00 časova, škola će biti domaćin za učenike iz osnovnih škola gdje će manifestacijom Dana otvorenih vrata predstaviti budućim srednjoškolcima zanimanja koja će moći upisati u narednoj školskoj godini pri čemu će osnovci organizovano po grupama obići prostorije škole. Cilj je da se ove manifestacije narednih godina počnu sprovoditi kao tradicionalne u našoj školi.

PROTOKOL  ZA  DAN  SPORTA

22.04.2016. GODINE

(PROLJEĆNI KROS)

(DAN OTVORENIH VRATA)