Apel za pomoć

Učenik naše škole iz drugog razreda automehaničara Žujić Mario je nedavno imao tešku operaciju i nalazi se na intenzivnom liječenju u Opštoj bolnici Gradiška. Po svemu sudeći u bolnici će ostati još poprilično dugo dok se ne oporavi da bi bio pušten na kućno liječenje. Na sjednici odjeljenjskog vijeća, predloženo je da se u školi organizuje humanitarna akcija prikupljanja pomoći za ovog učenika koja bi zasigurno njemu i njegovoj porodici dobrodošla. Nadamo se da će učenici i radnici škole, kao što su i do sada, u ovakvim i sličnim situacijama, pokazati visok stepen solidarnosti sa onima kojima bi trebalo pomoći. Dogovoreno je da odjeljenjske starješine organizuju prikupljanje pomoći po odjeljenjima u što kraćem roku, a takođe, radnici škole u skladu sa svojim mogućnostima novac mogu lično predati.