Učenici III2 gimnazije organizuju humanitarno veče

Hacksaw_Ridge_posterDana 02.11.2017. godine sa početkom u 18 časova u holu Centra srednjih škola “Petar Kočić”, III2 gimnazije će organizovati humanitarno veče sa ciljem prikupljanja sredstava za odlazak na matursku ekskurziju za učenike lošijeg imovinskog stanja.

Gledaoci će imati priliku da pogledaju srbačku premijeru filma „ Hacksaw ridge“ odnosno „ Greben spasa“. U pitanju je istorijska drama, snimljena po istinitom događaju, čija se radnja dešava u Drugom svjetskom ratu. Cijena standardne ulaznice je 2 KM, dok cijena sa sokom i kokicama iznosi 3 KM.

Učenici III2 gimnazije ovim filmom otvaraju svoju humanitarnu akciju pod nazivom „ Kino veče“, a gledaoci će imati priliku da svakog četvrtka u novembru pogledaju novi film.

Ivona Stojić, III1 gimnazije

Andrea Ivanović, III1 gimnazije